Додайте товари до списку бажань
0

ALESMITH (США)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пивоварня була заснована в Сан-Дієго в 1995 році Skip Virgilio і Тедом Ньюкомбом. Skip Virgilio був оригінальним пивоваром AleSmith. Пітер Зієн став пивоваром після придбання компанії в липні 2002 року. Zien - суддя пива BJCP "Grand Master level 1", єдиний в окрузі Сан-Дієго.

Оригінальна пивоварня розташована за адресою 9366 Cabot Drive в районі Мірамар Сан-Дієго. У 2015 році компанія додала більшу пивоварню та дегустаційну кімнату, також в Мірамарі, в 9990 AleSmith Court. На площі 25 000 квадратних футів дегустаційний зал вважається найбільшою кімнатою для дегустації пива в окрузі Сан-Дієго. За словами Zien, пивоварні операції на новому об'єкті з часом розширять потужність пивоваріння компанії в десятки разів.

Пиво з пивоварні було оцінено на веб-сайті RateBeer.com як перше місце у світі за версією пивоварів у 2006 році та знову у 2013 році. У 2008 році AleSmith був нагороджений «Малою пивоварною компанією та пивоваром невеликої пивоварної компанії року» на Великій американській пиві Фестиваль.

У 2015 році AleSmith оголосив, що датський  пивовар Mikkeller співпрацював з ними, щоб перетворити оригінальний заклад, розташований на Cabot Drive, у Mikkeller San Diego

Розгорнути
Вгору