Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

ANDERSON VALLEY BREWING COMPANY (США)

Компанія Anderson Valley Brewing Company була заснована 26 грудня 1987 року в місті Бунвілл, Каліфорнія. На початку ми варили скромну пивоварню з 10 барелів, розташовану на нижньому рівні нашого оригінального пивоваріння, The Buckhorn Saloon. У той час ми були однією з лише 20 крафтових пивоварень в країні і вже давно вважаємось одним із піонерів крафтової пивної галузі.

До 1996 року попит на наш нагороджений алес перевищував потужність нашого 10-барельного пивоварного заводу, тому ми розпочали будівництво на нашому нинішньому об'єкті на розі шосе 128 та 253, всього в милі вниз від дороги від Салону Бакхорн. Оточений пагорбами, наповненими віковими дубами на захід із вековими дубами та високими лісами на сході, наша власність на 26 десятках розміщує пивоварню на 100 барелів, дегустаційний зал, пивний сад, і є домом перший гольф-диск з 18 лунками звичайно, коли-небудь будувати на пивоварні.

У 2011 році ми встановили ексклюзивне партнерство з Wild Turkey® Bourbon, яке представило нашу серію Barl для пива, виготовленої з барбону. Ця співпраця дає нам послідовне джерело бочок, що дозволяє нашим пивоварам створювати пиво світового класу, виготовлене у бочках, із характерним характером бурбону, як наш Бурбон-бочка-бочка, Солоний карамель-портир, Пінчі Джек Барл та Великий Аркер Імперіал Стаут

Протягом багатьох років ми також розширили нашу програму зі старіння бочок, включаючи різноманітні кислі пива, вирощені з бочок. Аромати та ароматичні профілі цих унікальних пропозицій сильно різняться через обширний процес старіння та природу бактерій, диких дріжджів та бреттаноміцетів, виявлених у бочках. Починаючи від золотистих, трохи терпких алесів, таких як наша пшенична конячка, до темного, насиченого і деревного Gatlin Damnosus Sour Barleywine, ми продовжуємо впроваджувати інновації та просувати конверт для старіння бочки, щоб вивчити нові смакові якості та створити кисле пиво світового класу зі складністю. і баланс.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору