Додайте товари до списку бажань
0

SIERRA NEVADA (США)

Сортування:
за популярністю Цiна ↑ Цiна ↓ за назвою
Відображення:

Компанія Sierra Nevada Brewing Co. була заснована в 1979 році пивоварами Кеном Гроссманном і Полом Камуз в Чіко, Каліфорнія, США. Пивоварний завод произве 922 000 гл в 2010 році, а станом на 2016 рік Сьєрра-Невада є сьомою за величиною пивоварною компанією в США.

Разом з пивоварною компанією Anchor в Сан-Франциско і такою, що припинила свою діяльність пивоварною компанією New Albion в Сонома, власники якої запропонували Гроссману і Камуз раннє керівництво своїм підприємством, Сьєрра-Невада вважається однією з перших і найбільш впливових пивоварень, що поклали початок розвитку ремісничого руху пива 1980 -90-х років. Гроссман був названий "першопрохідцем" іншими пивоварами в Сполучених Штатах.

У той час як багато хто з недавно створених мікропівоваренних заводів 1980-х років припинили свою діяльність, Сьєрра-Невада Пивоваріння вистояло і стало одним з найбільших незалежних виробників пива в країні, чиє пиво відрізнялося своїм "характером і складністю". Гроссман вважав, що багато мікропівоварні початку 1980-х років випускали продукцію нижчої якості через недостатню підготовку до фінансових і механічним реаліям комерційного пивоваріння, яке було "абсолютно іншим процесом", ніж домашнє пивоваріння.

Розгорнути
Вгору