UA RU EN
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Витоки Browar Stu Mostów є незвичайними, так само, як і пиво, яке в ньому вариться.

Ідея запустити пивоварний завод народилася в нашій свідомості і серцях у 2012 році і з тих пір поступово дозріває, як старе пиво.

Незабаром після ретельного аналізу ринку ми провели переговори з потенційними партнерами. Спочатку на міжнародному продовольчому ярмарку в Познані, а потім на виставці пивної промисловості в Німеччині.

Там ми встановили контакт з компанією BrauKon, яка охопила філософію нашої пивоварні та забезпечила нам сучасне, високоякісне обладнання для виготовлення пива.

 

Місія Browar Stu Mostów полягає в тому, щоб запропонувати собі те, що ми хотіли б отримати: найкраще пиво з прагненням стати першим у Польщі. Пиво для тих, хто шукає щось більше, хто хоче насолодитися життям у повній мірі і насолоджуватися кожним моментом.

Ми віримо в Browar Stu Mostów. А оскільки віра творить чудеса, заварюючи пиво, ми хочемо приносити радість людям, що означає щодня працювати дрібними чудесами. У Вроцлаві, по всій Польщі та в усьому світі.

У Browar Stu Mostów ми хочемо варити пиво, яке побудує найкрасивіші мости. Мости між людьми, містами та країнами. Між історією, сьогоденням і майбутнім.

Розгорнути
Вгору